ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ…

Atmosfera zbliżającego się Bożego Narodzenia udzieliła się również przedszkolakom. W obu grupach pojawiły się choinki, które dzieci samodzielnie udekorowały. Przygotowały również świąteczne upominki dla najbliższych: stroiki, bombki, kartki świąteczne i pachnące pierniczki.

18 grudnia wychowankowie przedszkola z nauczycielkami złożyły emerytowanym nauczycielkom i bibliotekarce świąteczne życzenia.

20 grudnia odbyły się spotkania opłatkowe. Rodzice przygotowali świąteczny poczęstunek. Natomiast dzieci recytowały wiersze, śpiewały kolędy i pastorałki. Najmłodsi ofiarowali dary narodzonemu Panu Jezusowi. Dzielenie się opłatkiem i składnie życzeń to najbardziej wzruszający moment tego wspólnego spotkania.

Nauczycielki Przedszkola